Kapi të fejuarën në krevat me shokun e skuadrës, ylli i regbisë rrezikon jetën për shkak të…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 6, 2022 | 14:44


Kapi të fejuarën në krevat me shokun e skuadrës, ylli i regbisë rrezikon jetën për shkak të…

Ylli i regbisë, Majkël Liça, rrezikoi jetën e tij për shkak të humbjes së gjakut, kur goditi me grusht xhamin e dritares pasi kapi në krevat të fejuarën e tij me shokun e skuadrës duke kryer marrëdhënie seksuale.

56465

Siç bëhet me dije, australiani kaloi një shok psikologjik pasi pa të fejuarën, Kara Çildërhaus, me shokun e tij Adam Eliot.

29-vjeçari ishte nën efektin e alkoolit dhe nga gjendja jo e mirë emocionale, goditi me grusht xhamin e dritares dhe kjo gjë ka bërë që ai të humbasë 2,5 litra gjak. Për këtë arsye, i ati i tij mendoi se i Liça do ta humbte betejën me jetën.

Liça gjithashtu ishte në një hetim, pasi ish e fejuara e tij e kishte denoncuar për ushtrim dhune, por pas ngjarjes së fundit, Çildërhaus e kishte tërhequr denoncimin.

PANORAMASPORT.AL