Kapet me kokainë, ish-futbollisti i Besës dënohet me 8 vite burg

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

2018/07/15 05:00 PM
France 4 Croatia 2
2018/07/14 04:00 PM
Belgium 2 England 0
2018/07/11 08:00 PM
Croatia 2 England 1
2018/07/10 08:00 PM
France 1 Belgium 0
2018/07/07 08:00 PM
Russia 2 Croatia 2

Postuar: Dhjetor 5, 2017 | 20:58

Kapet me kokainë, ish-futbollisti i Besës dënohet me 8 vite burg

Ish-futbollisti i Besës, Valon Bajgora, është dënuar me tetë vite burg nga gjykata e Londrës. Vendimi i ardhur nga autoritetet britanike, vjen pas hetimit të ish-futbollistit, bashkë edhe me disa shqiptarë të tjerë.

bajgora

Ata u arrestuan më 27 prill 2017, teksa po transportonin 9 kilogramë kokainë në një parking në zonën e Brentfordit. Bajgora është aktivizuar më parë, me skuadrën e Besës në Kavajë, si dhe me Prishtinën dhe Flamurtarin, në Kosovë.

 


www.minuta90.com