Kalonte gjithë kohën duke luajtur “online”, futbollistin e Totenhemit e lë e dashura

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 27, 2021 | 23:41


Kalonte gjithë kohën duke luajtur “online”, futbollistin e Totenhemit e lë e dashura

Futbollisti i Totenhemit, Dele Ali po kalon një moment të vështirë në jetën e tij, si nga ajo sportive, ashtu edhe jashtë fushave të blerta.

480857

Anglezi nuk po gjen shumë minuta te skuadra e Murinjos, teksa tashmë është ndarë edhe nga e dashura e tij, Rubi Mae. Shkak për këtë është bërë koha që lojtari i kushtonte lojës, online “Fortnite”.

Rubi Mae e mërzitur nga fakti që partneri i kushtonte më shumë kohë lojës sesa asaj, vendosi të ndahet nga ai. Mediat angleze shkruajnë se ajo nuk ka më ndërmend të rikthehet në krahët e sulmuesit, pasi ky i fundit nuk ka shfaqur interes për të.

PANORAMASPORT.AL

rubi maee5 rubi maee2 rubi maee11 rubi maee1 rubi maee
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/