KALENDARI/ Moshat U-17, shikoni datat dhe përballjet në Kategorinë Superiore

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 14, 2019 | 20:00


KALENDARI/ Moshat U-17, shikoni datat dhe përballjet në Kategorinë Superiore

FSHF hodhi ditën e djeshme shortin për grupet A dhe B të Kategorisë Superiore tek moshat U-17, ndërsa “Panorama Sport” ju sjell kalendarin dhe datat për të gjitha takimet.

1

2

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/