Ka impresionuar nën drejtimin e Piolit, Milani gati të rinovojë me mesfushorin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 23, 2020 | 13:18


Ka impresionuar nën drejtimin e Piolit, Milani gati të rinovojë me mesfushorin

Mesfushori i Milanit, Frenk Kesi ka impresionuar nën drejtimin e Stefano Piolit dhe kuqezinjtë po mendojnë ti ofrojnë rinovimin. Ish-lojtari i Atalantës ka shprehur dëshirën për të vazhduar me “Djallin”, pavarësisht se ka qenë i lidhur mbi një transferim të mundshëm tek Napoli.

kesi

Kontrata e Kesit me Milanin skadon në 2022. Kuqezinjtë po janë gati ti ofrojnë rinovimin mesfushorit.

Kesi ka luajtur 136 ndeshje me Milanin, ku ka shënuar 16 gola.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com