Juventusi mendon për Ronaldon me shokë, ja pija që do heqë etjen dhe do u japë energji gjatë ndeshjeve

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 29, 2018 | 20:39

Juventusi mendon për Ronaldon me shokë, ja pija që do heqë etjen dhe do u japë energji gjatë ndeshjeve

Harxhimi i energjive të trupit në futboll është diçka e natyrshme. Megjithatë për t’iu dhënë energji lojtarëve ka menduar shumë mirë skuadra e Juventusit. Gjatë stërvitjeve por edhe gjatë ndeshjeve lojtarët e ekipit do të marrin pijen me emrin “O’Sonyq” e cila prodhohet nga “Fluidi Coporation”.

fbl-ita-seriea-juventus-lazio-5b8664c2118cc40f0600000d

Pija është tërësisht natyrale dhe do i ndihmojë lojtarët që të marrin energji gjatë ndeshjes kur ata do të kenë nevojë. Një metodë e mirë e zgjedhur nga Juventus, ku lojtarët duke shuar etjen marrin edhe energji.

Article-Fluidi-730x440

www.minuta90.com