Juventusi kërkon të “blindojë” krahët, rikthehet në modë emri i kampionit të Europës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 15, 2022 | 14:27

Juventusi kërkon të “blindojë” krahët, rikthehet në modë emri i kampionit të Europës

Pas afrimit të Filip Kostiçit nga Frankfurti dhe transferimit të Luka Pelegrinit pikërisht në vend të serbit tek Eintrahti, Juvja mediton edhe njëherë tjetër emrin e Emerson Palmierit të Çelsit.

emerson palmieri kupa italia

Braziliani i natyralizuar italian është një objektiv i vjetër në Torino, por këtë verë më shumë se kurrë akordi mund të arrihet, duke parë blerjet e shumta në Londër.

Problemi është vetëm se, Juventusi nuk kërkon që të shpenzojë menjëherë, por kërkon huazimin, gjë që nuk e bind Çelsin.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"