Juventusi kërkon një tjetër dhuratë për tifozët, gati oferta për futbollistin e Realit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 28, 2018 | 16:24

Juventusi kërkon një tjetër dhuratë për tifozët, gati oferta për futbollistin e Realit

Juventus po kërkon të përforcojë më tej skuadrën. Ekipi nga Torino nuk e ka fshehur simpatinë që ka për mbrojtësin e majtë të Realit, Marcelon.

marcelo

Sipas asaj që raporton “Tuttosport”, drejtuesit bardhezinj po përpilojnë një ofertë prej 50 milionë eurosh për këmbë majtin brazilian. Marcelo do të bashkohej me Kristiano Ronaldon përsëri. 30 vjeçari ka një kontratë deri në vitin 2022 me Realin. Ai i ka fituar të gjitha me klubin nga kryeqyteti dhe ndoshta është gati për stimuj të rinj. Tifozët bardhezinj mund të endërrojnë…

www.minuta90.com