Juventusi fshihet në Napoli, pa logo, kundravajtje dhe me eskortë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 26, 2020 | 20:21

Bota FB Seria A Të fundit

Juventusi fshihet në Napoli, pa logo, kundravajtje dhe me eskortë

Ndeshja mes Napolit dhe Juventuysit ka pasur gjithmonë një interes dhe rivalitet të madh.

juve

Vitet e fundit ky rivalitet është bërë edhe më i madh për shkak se titulli është luajtur mes dy skuadrave. Gjithashtu Higuain dhe Sarri lanë Napolin e u bashkuan me Juven, çka nuk i ka pëlqyer aspak tifozëve.

Kështu që masat këtë herë ishin speciale. Autobusi i Juves ishte pa logo, dhe u  detyrua të kalonte kundravajtje për të shkuar nga hoteli në stadium dhe padyshim që u shoqërua me eskortë.

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com