Juventus dhe PSG bëjnë “biznes”, shkëmbim në aksin Torino-Paris

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 24, 2020 | 21:10


Juventus dhe PSG bëjnë “biznes”, shkëmbim në aksin Torino-Paris

Juventus dhe PSG-ja po punojnë për të kryer një shkëmbim midis tyre.

psg-juventus

Sipas “Calciomercato”, bardhezinjtë pranojnë të ofrojnë mbrojtësin e tyre De Shilio për mbrojtësin e majtë të kampionëve të Francës Kurzava. Bisedimet mes palëve janë intensifikuar gjatë orëve të fundit. Për këtë çështje, drejtuesit e kampionëve të Italisë kanë biseduar me menaxherin e De Shilios, Mateo Brankinin për të ndihmuar në finalizimin me sukses të këtij operacioni.

de-sciglio-kurzawa-gfx_16h445y9oxr9p1d7x3reo11ymd

Ky transferim do të ishte me leverdi për të dyja palët.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com