“Jini më të mirat në shtrat, gjithçka tjetër e blen ai me kartën e tij”, Vanda tregon “recetën” e suksesit në… dashuri

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 16, 2021 | 23:41


“Jini më të mirat në shtrat, gjithçka tjetër e blen ai me kartën e tij”, Vanda tregon “recetën” e suksesit në… dashuri

Vanda Nara, partnerja e Mauro Ikardit, ka qenë tepër aktive ditët e fundit në rrjetin social “Instagram” me postimet e saj.

vanda

Modelja argjentinase, nënë e 5 fëmijëve, nuk ka nguruar të tregojë “recetën” për një marrëdhënie sa më të suksesshme me partnerin.

5cc7113dfc7e9331188b462d

Vanda i bëri një dedikim special Ikardit për Shën Valentin, teksa nëpërmjet një postimi ku shfaqej duke gabuar një ëmbëlsirë, ajo shkroi:

POSTIMI I VANDËS: 

“Shën Valentini është …

Gatuajeni çdo ditë dashurinë tuaj, priteni atë me sanduiçët më të mirë milanezë të përgatitur nga unë në 3 të mëngjesit pas një ndeshje… ose thjesht zbritni në kuzhinë në agim dhe përgatitni sanduiçët më të mirë të pulës dhe avokados në botë (vetëm sepse ai e kërkon) bëjini ëmbëlsirat e tij të preferuara pasdite… dhe jini më të mirat në shtrat… gjithçka tjetër e blen ai me kartën e tij… Të dua Mauro Ikardi”, shkruan Vanda Nara.


vanda1

Vanda

Vanda

Vanda25

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/