Jetmir Sefa, akord me bardheblutë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 11, 2015 | 15:07

Jetmir Sefa, akord me bardheblutë

Rudar-Laci, Zefi dhe Jetmir Sefa mbulojne kundershtarinJetmir Sefa ka pasur takim me drejtuesit e Tiranës. Lojtari në fjalë, që pasi shpalli “divorcin” me Laçin, ka mbetur i lirë në treg, ndaj është një opsion për bardheblutë. Nga sa mësohet mesfushori ka arritur akordin me klubin dhe rikthimi i tij te Tirana duke fakt i kryer. Stafi teknik po kërkon një mesfushor qendre, por nëse do të jetë Sefa ai që do të kompletojë dëshirën e Maganit apo ndonjë tjetër mbetet për t’u parë.

www.minuta90.com