“Jeni të sigurt që merkatoja është mbyllur?” Serxhio Ramos te…Sampdoria

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Gusht 23, 2018 | 18:07

“Jeni të sigurt që merkatoja është mbyllur?” Serxhio Ramos te…Sampdoria

Mbrojtësi spanjoll, kapiten i Realit të Madridit, Serxhio Ramos ka postuar një foto në Instagram në të cilën ai duket i veshur me ngjyrën e fanellës së Sampdorias. Vetëm kaq ka mjaftuar që faqja zyrtare e Sampdorias në versionin anglisht në “Twitter” ka shpërndarë foton e tij dhe shkruan:

sdfjstgjgfsd

“Jeni të sigurt që merkato ka përfunduar? Serxhio Ramos duket shkëlqyeshëm me ngjyrat tona. Një postim që për pak minuta është kthyer në humor me fansat të cilët e kanë vazhduar ironinë e klubit. Ky transferim është i pamundur pasi merkatoja në itali ka përfunduar.

dfhfgh


www.minuta90.com