Java e tretë e Superiores / Mësoni emrat që spikatën dhe zhgënjimet në 5 ndeshjet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 28, 2021 | 23:40


Java e tretë e Superiores / Mësoni emrat që spikatën dhe zhgënjimet në 5 ndeshjet

Java e tretë e Kategorisë Superiore është mbyllur me një ekuilibër të pazakontë, pasi të 5 ndeshjet përfunduan në barazim. Por gjithsesi, ka patur emra të veçantë në rreshtimet e skuadrave të cilët kanë treguar vlerat e tyre me paraqitje individuale që kanë spikatur.

Kategoria Superiore Topi

Më poshtë gjeni formacionin ideal të atyre që spikatën në këtë javë të Superiores, ashtu si edhe formacionin e atyre të cilët bënë më pak mirë.

formacioni me i mire S

Sigurisht, janë edhe trajnerët protagonistë, ashtu si edhe futbollistët. Këtë javë, “Panorama Sport” ka vendosur që në formacionet e skuadrave të mos ketë një portier të dobët, që ka bërë më keq se të tjerët.

Formaiconi me i dobet s

Apo edhe një trajner më të dobët, pasi në fakt të gjithë kanë siguruar pikë, pavarësisht se për disa edhe një e tillë mund të cilësohet humbje në bazë të pretendimeve që kanë.

trajneret

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/