Java e fundit, ja cili doli arbitri më i mirë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 2, 2020 | 12:37


Java e fundit, ja cili doli arbitri më i mirë

Kridens Meta ishte arbitri më i mirë i javës së 36-të. Gjyqtari me eksperiencë që përfaqëson Kolegjiumin e Tiranës i bëri menaxhim fantastik ndeshjes Skënderbeu-Partizani.
kridens-meta
Natyrisht në ndihmë i erdhën edhe ekipet me sjelljen e tyre në fushë, por që në ato raste të diskutueshme, ku pati nevojë për interpretim, Meta mori vendime të drejta sa u përket faulleve që shkaktuan lojtarët e të dyja skuadrave.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com