JAVA E 24-rt/ Fillojnë emocionet e derbit, ja kalendari i ndeshjeve të radhës në kampionatin shqiptar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 22, 2020 | 22:55

Bylis FB Flamurtari Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Kukësi Laci Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Luftëtari Partizani Skenderbeu Teuta Tirana Vllaznia

JAVA E 24-rt/ Fillojnë emocionet e derbit, ja kalendari i ndeshjeve të radhës në kampionatin shqiptar

Java e 24 e Kategorisë Superiore do të hapet me superndeshjen e derbit Tirana-Partizani, e cila luhet në “Air Albania Stadium”, të premten ora 19:00.

Partizani Tirana

Përsëri ndeshjet do të luhen në vetëm dy ditë, të premten dhe të shtunën, ndërkohë derbi i kryeqytetit pritet të mbledhë shumë tifozë dhe të dhurojë si gjithmonë emocione të mëdha.

Të gjitha ndeshjet e javës së 24 janë:

-E premte, 28.02.2020

Tirana-Partizani 19:00
-E shtunë, 29.02.2020

Bylis-Flamurtari 14:00

Luftëtari-Laçi 14:00

Teuta-Kukësi 17:00

Vllaznia-Skënderbeu 17:00

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com