Janë vetëm 10 të tilla në gjithë botën, shikoni “bishën” që Ronaldo i ka bërë dhuratë… vetes

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 31, 2020 | 23:51


Janë vetëm 10 të tilla në gjithë botën, shikoni “bishën” që Ronaldo i ka bërë dhuratë… vetes

Kristiano Ronaldo vetëm pak ditë më parë i bëri vetes një dhuratë të veçantë, siç ishte jahti që kapte vlerën e 5.5 milionë eurove.ronaldo

Megjithatë vetëm pak ditë pas kësaj, portugezi i ka bërë vetes një tjetër dhuratë, e cila këtë herë është më e kushtueshme se e para.

Bëhet fjalë për një “Bugatti Centodieci”, teksa duhet theksuar se në gjithë botën ekzistojnë vetëm 10 makina të këtij lloji dhe Ronaldo është pronari i njërës prej këtyre makinave.

bugatii

Vlera e “Bugattit” shkon rreth 8.5 milionë euro dhe tashmë ylli portugez do të ketë një tjetër bishë, pasi njihet për makinat e shtrenjta që ai ka pasur në të kaluarën.

bugati bugat

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com