“Jam lojtari më i mirë i Superiore”, Melo “tremb” të kuqtë: S’e di nëse qëndroj

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 26, 2020 | 0:15


“Jam lojtari më i mirë i Superiore”, Melo “tremb” të kuqtë: S’e di nëse qëndroj

Futbollisti i Partizanit, Melo, është i izoluar në Tiranë, për shkak të situatës së krijuar nga Koronavirusi. Braziliani  për të kaluar kohën e shumtë të lirë dhe mbrëmjen e djeshme ka vendosur tu përgjigjet pyetjeve të fansave të tij në rrjetin social, të cilat ishin të shumta, ndrkohë që nuk mungonin as komplimentet.

kordeiro melo

I pyetur  nëse do vazhdojë me Partizanin në sezonin e ardhshëm , Melo u përgjigj: Nuk e di! Kontrata ime përfundon në qershor”.

fdfdg

melo

Gjithsesi, më poshtë ai lë të kuptohet se kjo çështje është dorë të klubit. Një tjetër fans e pyet atë përsëri nëse do të të rinovojë me Partizanin dhë përgjigjia e tij ishte: Shpresoj ta di!

gdgf

Në rubrikën pyetje përgjigje më ndjekësit në “Instagram”, nuk mund të mungonte pyetje se cili është lojtari më i mirë i Superiores. Melo nuk zgjedh as të tregohet modest, teksa vendos të përgjigjet me një foto të tij, që le të kuptohet që sipas brazilianit futbollisti më i mirë i Superiores është… vetë ai.

266

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com