“Ishte shfaqe e bukur”, Bogdani: Humbje e merituar, Berisha fantastik…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 17, 2019 | 23:08


“Ishte shfaqe e bukur”, Bogdani: Humbje e merituar, Berisha fantastik…

Një sulmues si Erjon Bogani, duket se po i mungon shumë Shqipërisë. Ish-bomberi kuqezi, ishte prezent ditën e sotme në shkallët e stadiumit “Air Albania”, ku ndoqni nga afër përballjen ndaj Francës. Në prononcimin pas ndeshjes për RTSH, Bogdani u shpreh:

bandicam 2019-11-17 22-59-22-720

“Sot ishte një ndeshje e vështirë, kundër kampionëve të botës. Një skuadër me shumë futbollistë të mirë. E rëndësishme ishte që u luajt në një stadium të ri. Për mendimin tim ishte një shfaqe e bukur. Franca ka skuadër të fortë. Meritoi fitoren. Tani duhet të organizohemi për sezonin që do vij. Mbase mund të bënim më shumë, por ishte shumë e vështirë. Pavarësisht 2 golave, krijuan raste të tjera. Berisha u tregua shumë i mirë. Humbja ishte e merituar, sepse Franca e meritoi fitoren”, u shpreh Bogdani.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com