Ishte në “Uembli” për të parë finalen, pilotit të Formula 1 i ndodh e papritura. Tifozët i vjedhin…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 13, 2021 | 14:47


Ishte në “Uembli” për të parë finalen, pilotit të Formula 1 i ndodh e papritura. Tifozët i vjedhin…

Piloti i Formula 1, Lando Norris i ka ndodhur diçka e pazakontë. Gjatë përleshjeve të tifozëve anglezë në finalen e EURO 2020, Itali-Angli iu vodh ora e tij që kushtonte plot 40 mijë paund.

NORRIS

Ai ishte në momentin dhe vendin e gabuar ku rreth 2500 tifozë po tentonin me forcë të hynin në tribunën VIP pa asnjë biletë për të ndjekur finalen e madhe të 11 korrikut.

Një ndodhi që Norris nuk do ta harrojë lehtë duke parë vlerën që kishte ajo orë.

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/