Ishte kthyer në çështje për Skënderbeun, sulmuesi bëhet i “gjallë” dhe kthehet me ekipin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 29, 2020 | 9:38

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Skenderbeu

Ishte kthyer në çështje për Skënderbeun, sulmuesi bëhet i “gjallë” dhe kthehet me ekipin

Rikthehet pranë ekipit Zhan Ndeki. Lojtari i cili ishte kthyer në çështje për Skënderbeun ditën e djeshme është bashkuar me korçarët në seancën stërvitore duke dhënë shenja të plota rikuperimi.Ndeki55

Kjo shuan të gjithë situatën e krijuar në radhët e korçarëve për një “zhdukje” të senegalezit. 23- vjeçari ka zhvilluar dje seancën e parë bashkë me grupin.

Gjithsesi, fakti që për një kohë të gjatë ka qenë jashtë grupit bën që të mos jetë sot i gatshëm për trajnerin Daja.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com