Ishi-i i Balotelit, Fiko pranon “blofin”: Virgjëria ime në ankand, thjesht publicitet…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shkurt 1, 2018 | 17:33

Ishi-i i Balotelit, Fiko pranon “blofin”: Virgjëria ime në ankand, thjesht publicitet…

Rafaela Fiko, ish e fejuara e Mario Balotelit, me të cilin ka pasur edhe vajzën Pia, ka dalë më në fund hapur. 11 vite më parë u përfol nëpër kronika pasi kishte nxjerrë në ankand… virgjërinë.

rafaela fiko

Dhe 11 vite më pas zbulon se bëhej fjalë vetëm për një gjetje publicitare të sugjeruar nga enturazhi i saj. Këto fjalët e Fikos për revistën “Novella 2000”: “Isha vetëm 19 vjeç, nuk e njihja mirë ambientin e spektaklit dhe enturazhi im më këshilloi të bëja publike atë gjë në mënyrë që të flitej për mua”.

rafaela fiko

rafaela fikop

www.minuta90.com