“Isha e lidhur 7 vite me një që luante te Milani”, modelja në Big Brother VIP tregon historinë: E lashë se donte vetëm futboll

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 7, 2021 | 22:17


“Isha e lidhur 7 vite me një që luante te Milani”, modelja në Big Brother VIP tregon historinë: E lashë se donte vetëm futboll

Beniada Nishani, modelja shqiptare e cila është bërë pjesë e Big Brother VIP, ka treguar një lidhje të gjatë që ka patur disa vite më parë. Modelja, e cila njohët si një tifozë e Juventusit, ka zbuluar se ka qenë e lidhur me një djalosh i cili luante me Milanin.

beniada nishani nudo juventus

“Jam singëll. Kam qenë e lidhur nga mosha 16 deri 23. Njoha këtë çunin që ishte moshatar me mua, ishte 16 vjeç, ishte futbollist e lozte te Milani.

E lashë unë, isha mërzitur. Sigurisht e kam dashur. E lashë se nuk më donte më, donte vetëm futboll, futboll, futboll.

Mbaroja shkollën unë të shtunën, të dielën ai lozte. Unë shkoja në Sondrio, në Bergamo, në Milano për ta parë si luante”, tregoi Beniada.

Beniada BENIADAAAAA beniada nishani beniada Beniada-Nishani2-470x519 nishan beniada beniadaaa

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/