Ish-trajneri i Milanit i kthen përgjigje Raiolës: Nuk e kam dëgjuar ndonjëherë këtë emër…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 12, 2018 | 16:00

Ish-trajneri i Milanit i kthen përgjigje Raiolës: Nuk e kam dëgjuar ndonjëherë këtë emër…

Mario Baloteli nuk ka arritur të tregojë vlerat e tij në ndeshjen që u grumbulluar nga trajneri Mançini përballë skuadrës së Polonisë. Ndërkohë i pyetur për lojtarin agjenti i tij Mino Raiola ka thënë: “Ai ka mbaruar është për të ardhur keq”.

Arrigo Saki

Ndërsa sot trajneri legjendar i Milanit, Arrigo Saki i pyetur në lidhje me komentet e Raiolës është shprehur: “Nuk e kam dëgjuar ndonjëherë këtë emër,” shprehet Saki përpara se të komentojë për futbollin italian. Fjala meritë është diçka që nuk e përdorim shpesh në Itali.

raiola

Ne duam të fitojmë, por duhet ta meritosh dhe durimi është gjithashtu një meritë. Duhet t’i japim njerëzve kohë për të punuar. Ançeloti ka një situatë të vështirë te Napoli, pasi paraardhësi i tij ka bërë një punë të përsosur.”

www.minuta90.com