Ish-sulmuesi i Kukësit spektakolar, shënon 3 gola në ndeshjen e parë të kampionatit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 19, 2020 | 22:25


Ish-sulmuesi i Kukësit spektakolar, shënon 3 gola në ndeshjen e parë të kampionatit

Ish-sulmuesi i Kukësit, Marlind Daku, ka bërë një start spektakolar për sezonin e ri, duke shënuar 3 gola në ndeshjen e parë të kampionatit.

Ballkani-1-696x463

Bomberi 22-vjeccar, i cili është pjesë e Ballkanit të Suharekës në kampionatin kosovar, tundi 3 herë rrugën e rrjetës në fitoren 1-4 ndaj Besës së Pejës në transfertë.

Kujtojmë që pjesë e Ballkanit këtë sezon janë edhe 2 ish-futbollistët e Skënderbeut, Jashanica dhe Gripshi, ky i fundit ishte titullar në përballjen e sotme, madje gjeti dhe rrugën e rrjetës, por goli u anulua, për pozicion jashtë loje. Pamjet tregojmë që kemi të bëjmë me një gafë trashanike të gjyqtarit anësor.

balll

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com