Ish-menaxheri i Shumakerit me deklarata tronditëse: Gruaja e Majkëllit ka frikë nga… e vërteta!

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 12, 2019 | 20:39


Ish-menaxheri i Shumakerit me deklarata tronditëse: Gruaja e Majkëllit ka frikë nga… e vërteta!

Shtatë-herë kampioni i botës në Formula 1, Majkëll Shumaker, qëndron në komba që prej vtitit 2013, pas një dëmtimi në tru, por së fundmi është ish-menaxheri i tij, që ka bërë disa deklarata të forta.

shumaker gruaja korina

77-vjeçari Uilli Ueber, beson se situata nuk është ashtu si duket, pasi u ndalua të shikonte gjendjen e kampionit gjerman. Duke folur për “Cologne Express”, Ueber shprehet se gruaja e Shumakerit, Korina, është e shqetësuar se “e vërteta” do të dalë në shesh.

picture-11

“Do doja të dija si është, dhe të shtrëngoja dorën e tij. Por, për fat të keq, kjo m’u ndalua nga Korina. Ajo me siguri ka frikë se do shoh çfarë po ndodh vërtetë aty, dhe ta bëj të vërtetën publike. Besoj sinqerisht në rikuperimin e Majkëllit, sepse e di që është luftëtari. Nëse ka sado pak shanse për të shpëtuar, ai do ia dalë. Ky nuk mund të jetë fundi. Luntem për të dhe jam i bindur se do es hoh sërish” – është shprehur ish-menaxheri i Shumakerit.

shumaker

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/