Ish-lojtarët e Skënderbeut bëhen nostalgjikë, kujtojnë kohët kur…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 26, 2020 | 17:53

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Skenderbeu

Ish-lojtarët e Skënderbeut bëhen nostalgjikë, kujtojnë kohët kur…

Të izoluar në shtëpitë e tyre për shkak të Koronavirusit, dy nga lojtarët e Skënderbeut janë bërë nostalgjikë.57277803_2158663374171372_8922372018557419520_o

Bëhet fjalë për mbrojtësit e krahut, Leonit Abazi dhe Kristi Vangjeli, të cilët në fund të sezonit të kaluar u larguan nga Skënderbeu.

Abazi është bërë nostalgjik, teksa ka postuar në profilin e tij zyrtar një foto kur ishte pjesë e Kombëtares dhe luante përballë Spanjës, teksa duket në një duel me lojtarin e Barcelonës, Serxhi Roberto.

jsdf

Ndërsa Vangjeli i cili tashmë aktivizohet te Tirana, ka postuar një foto e bluzën e skuadrës Ukrainase, Çornomorets.

Pikërisht këta të fundit festojnë 84 vjetorin e klubit, dhe Vangjeli që ka qenë pjesë e tyre për 3 sezone e gjysmë i ka uruar ata nëpërmjet rrjeteve sociale.

uo

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com