Ish-bashkëshortja e sulmuesit: Nuk ia përtoja shuplakat Vierit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 12, 2018 | 21:52

Ish-bashkëshortja e sulmuesit: Nuk ia përtoja shuplakat Vierit

Ish-bashkëshortja e legjendës së futbollit italian Bobo Vieri, Elizabeta Kanalis, ka vendosur të flasë në një deklaratë për momentet e tradhtisë së ish-it të saj Vieri, i cili në autobiografinë e tij ka zbuluar se Kanalis ushtronte dhunë ndaj tij.

vieri kanalis

Për këtë arsye, Kanalis ka thënë se: “Vieri ka qenë një person mjaft i ndjeshëm ndaj natyrës femërore. Megjithatë, ai më tradhtonte dhe nuk dinte as ta fshihte këtë pjesë. E kam zbuluar gjithmonë sa herë më tradhtonte dhe për të qenë e sinqertë, ka pasur raste kur nuk ia përtoja edhe shuplakën”.

vieri kanalis

www.minuta90.com