Interi e nis me fitore, Milani mposhtet nga Fiorentina (video)

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 23, 2015 | 23:20


Interi e nis me fitore, Milani mposhtet nga Fiorentina (video)

joveticInter e ka nisur mbarë sezonin e ri futbollistik në Serinë A. Stevan Jovetic i ka dhënë fitoren zikaltërve në përballjen e parë nda Atalantës.

Sulmuesi malazez Jovetic arriti të kalojë skuadrën në avantazh në minutën e tretë shtesë të pjesës së dytë, duke i dhënë kështu fitoren ekipit.

Në këtë sfidë debutoi dhe talenti i kuqezinjëve Rei Manaj, i cili bëri një paraqitje të mirë për aq minuta sa luajti.

Ndërkohë për kundërshtarin e zikaltërve, Milanin,  ka qenë një start aspak  i mirë, pasi u mposht 2-0 nga Fiorentina (Alonso 38′, Iliçiç 56′).


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/