Inter gati të blejë përfundimisht kartonin e Manajt

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 14, 2015 | 20:39

Inter gati të blejë përfundimisht kartonin e Manajt

manaj joveticParaqitjet e tij me shpresat dhe Kombëtaren A në ndeshjen ndaj Kosovës si duket e kanë bindur përfundimisht Mançinin për ta blerë përfundimisht sulmuesin shqiptar nga Kremoneze.

Sipas FcInterNews.it, e cila i referohet “La gazzetta dello Sport” thotë se zikaltërit do të mbyllin përfundimisht çështjen Manaj, duke e bërë të tyrin.

Po shtypi italian ka shkruar për talentin 18-vjeçar gjatë kësaj periudhe për një interes të madh nga Udineze dhe Bolonja. Mirëpo deri më tani menaxheri i tij Fonatana ka bërë të ditur që nuk ka asnjë interesin konkret rreth lojtarit.manaj inter

 

www.minuta90.com