Ibra lëshon “shigjetën” e radhës pas derbit: Milano s’pati kurrë mbret, kanë një…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 18, 2020 | 19:05


Ibra lëshon “shigjetën” e radhës pas derbit: Milano s’pati kurrë mbret, kanë një…

Heroi i derbit të fundit të Madoninës, Zllatan Ibrahimoviç ka lëshuar “shigjetën” e radhës, pas dopietës që shënoi në portën e Interit të Antonio Kontes.

zlatan-ibrahimovic-milan-derby-696x463

Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare në “Instagram”, ku Zllatan shfaqet duke festuar me skuadër, ai shkruan: “Milano nuk pati kurrë një mbret, kanë një Zot’’. Një “thumbim” ky për komshinjtë e Interit, të cilët janë “armiqtë” e përbetuar të Milanit.


View this post on Instagram

Milano never had a king, they have a GOD

A post shared by Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic) on

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com