Ibra do largohet nga Milani, në Itali zbulojnë skuadrën e ardhshme të sulmuesit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 3, 2020 | 10:43


Ibra do largohet nga Milani, në Itali zbulojnë skuadrën e ardhshme të sulmuesit

Zlatan Ibrahimoviç do të largohet nga Milani dhe, siç raporton “Sky Sport Italia”, destinacioni më i mundshëm është Hamarbi.IBRAHIMOVIC

Kontrata e sulmuesit skadon në fund të sezonit dhe deri tani nuk ka shenja të rinovimit me kuqezinjtë. “Sky Sport Italia” raporton se suedezi do të largohet nga Milani në 31 gusht dhe po mendon kthimin tek ekipi nga kryeqyteti i Suedisë.

Ibrahimoviç zotëron 25 për qind të aksioneve të klubit suedez, ku edhe u stërvit gjatë periudhës së izolimit

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com