“Ia kemi marrë dorën Partizanit”, Albano Aleksi “thumbon” të kuqtë: Do i mundim sa herë të luajmë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 4, 2020 | 19:51

FB Kategoria Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Teuta

“Ia kemi marrë dorën Partizanit”, Albano Aleksi “thumbon” të kuqtë: Do i mundim sa herë të luajmë

Albano Aleksi ka folur pas fitores 1-0 kundër Partizanit. Mesfushori i Teutës nuk i kurse “thumbat” për skuadrën e kuqe, teksa në prononcimin për mikrofonin e “Supersport”, u shpreh:

bandicam 2020-03-04 19-40-46-977

“Sot e kishim për detyrë të markonim Melon dhe Çinarin. Besoj se kemi bërë punën shumë mirë. Ne sa herë luajmë jashtë, është problemi i fushës, tifozërisë. Por, më pas filluam të luanim lojën tonë. Çunat morën besim dhe filluan të luanin lojën.

Si mundet Partizani? Kjo është e thjeshtë. Të jem i sinqertë, ia kemi marrë dorën. Si me Luftëtarin, por edhe me Teutën. Morën një barazim që s’e meritonin. Sa herë të luajmë me të, do t’I mundim”, përfundoi ai.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com