I vetmi futbollist shqiptar me koronavirus, lojtari i klubit gjerman merr përgjigjet përfundimtare të analizave

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 27, 2020 | 22:16


I vetmi futbollist shqiptar me koronavirus, lojtari i klubit gjerman merr përgjigjet përfundimtare të analizave

Futbollisti i Hanover 96 dhe Kosovës U21 Valdrin Mustafa është shëruar plotësisht nga koronavirusi. Ai ishte infektuar prej mëse 10 ditësh me COVID-19 u konfirmua për të dytën herë radhazi si negativ me koronavirus.

Mustafa

Federata e Kosovës i uroi shëndet të plotë dhe rikthim sa më të shpejtë në fushë futbollistit Mustafa, i cili ka falenderuar personalisht presidentin e FFK-së Agim Ademi për mbështetjen dhe kurajon që i ka dhënë në këto ditë të vështira.

mesazhi1
PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com