I theu nofullën taksistit, ish-lojtari i Arsenalit arrestohet nga policia

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 9, 2018 | 18:28

I theu nofullën taksistit, ish-lojtari i Arsenalit arrestohet nga policia

Futbollisti danez Niklas Bendtner është arrestuar nga policia në orët e para të mëngjesit të sotëm, pasi ka dhunuar një taksist. Lojtari kishte dalë për të jetë nate dhe më pas ka përdorur taksinë për të udhëtuar. Por pas një mosmarrëveshje me taksistin ai e ka goditur atë duke i thyer nofullën.

Bendtner

Ka qenë vetë taksisti i cili e ka njohur futbollistin dhe më pas ka bërë kallëzim në polici të cilat bën më pas të mundur arrestimin e 30-vjeçarit që tashmë luan për skuadrën e Rosenborgut.

www.minuta90.com