“I thashë ik p****”, Geri Nevil tregon incidentin me Fergusonin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 4, 2021 | 22:45


“I thashë ik p****”, Geri Nevil tregon incidentin me Fergusonin

Geri Nevil tregon se një herë i ka shkarë goja në zemërim e sipër, duke i thënë ish-trajnerit të tij, Sër Aleks Ferguson “shko p…” dhe pastaj u përball me zemërimin e zakonshëm të skocezit.

C_71_article_1407270_long_teaser_group_long_teaser_image

Pyetjes së një tifozi se për çfarë ai kishte marrë trajtimin special të “tharëses së flokëve” që legjenda u bënte lojtarëve të tij në dhomat e zhveshjes, ish-mbrojtësi i Mançester Junajtidit iu përgjigj: “Njëherë, vetëm njëherë, i thashë ‘shko p…’ dhe nuk ishte diçka e zgjuar”.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/