I shënoi Barcelonës, flet heroi i Valencias: Para golit kërkova të zëvendësohesha

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 26, 2020 | 11:58

Bota FB La Liga Të fundit

I shënoi Barcelonës, flet heroi i Valencias: Para golit kërkova të zëvendësohesha

Heroi i Valencias, Maksi Gomez, tregon se përpara se të largohej nga fusha e lojës kishte kërkuar zëvendësim, sepse nuk po qëndronte dot më në këmbë.valencia-barcelona-250120zp

“Kërkova zëvendësimin, sepse po ndieja probleme në muskuj, por aksioni u zgjat dhe shënova gol. Jam shumë i lumtur për këtë gjë dhe mbi të gjitha për fitoren që arriti skuadra.

Bëmë një ndeshje të madhe ndaj një ekipi të fortë si Barcelona dhe ishim përgatitur mirë”, tha Gomez.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com