I prishet TV, nëna e Komanit e ndjek finalen ndaj Lajpcig në… pab

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Maj 27, 2019 | 11:40

Boks Bundesliga Lajmi i fundit

I prishet TV, nëna e Komanit e ndjek finalen ndaj Lajpcig në… pab

Katia, nëna e talentit Kingsli Koman, e shijoi golin dhe suksesin e djalit të saj në finalen e kupës kundër Lajpcigut në pab. “Historia është e vërtetë”, tha futbollisti francez për “Bild”.

Nena e Komanit

“Na është prishur TV në shtëpi dhe ajo shkoi për ta parë ndeshjen jashtë”. E lumtur për suksesin, ajo la edhe një bakshish prej 46 eurosh.

eac62f114a89d0d27be7

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com