“I lumtur që shënova”, Ismailgeci: Festimi i golit si në Big Brother

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 4, 2021 | 16:58


“I lumtur që shënova”, Ismailgeci: Festimi i golit si në Big Brother

Tirana fitoi në transfertë ndaj Egantias me rezultatin 2-0. Autori i golit të parë për bardheblutë ishte Marsel Ismailgeci. Në përfundim të ndeshjes lojtari foli për mikrofonat e “Super Sport”.

geci

“Kishte disa ndeshje që po humbisja raste dhe pas 2 rezultateve negative, kjo ndeshje ishte pozitive. Jam i lumtur që shënova’.

Mënyra e festimit

“Na ka tërhequr Big Brother, sepse e kemi parë gjithë pasditen dhe e kishim bere me plan festimin e golit. Dua te ndihmoj shokët e ekipit dhe të bëj më të mirën time.

Interesimi nga klubet e tjera

“Interesime ka pasur që vjet, por nuk u kryen në verë transferimi dhe shpresoj të mos iki, dua të punoj fort. Nuk e kam vrarë mendjen tek merkatoja por dua të jap më të mirën time”.

festimi i imsmail gecit

 PANORAMASPORT.AL