I ka përfunduar kontrata me Teutën, flet mbrojtësi: Uroj të gjejmë akord për rinovimin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 9, 2020 | 10:03


I ka përfunduar kontrata me Teutën, flet mbrojtësi: Uroj të gjejmë akord për rinovimin

Ndonëse kontratat e tij me Teutën tashmë ka përfunduar, në një prononcim për mediat shqiptare në Maqedoninë e Veriut, Bazhe Todorovski duket i gatshëm për të rinovuar me durrsakët:

blajigo-todorovski

“Kam oferta, por edhe drejtuesit e Teutës tregojnë vullnet për të vijuar bashkëpunimin.

Nëse gjejmë gjuhë të përbashkët, me shumë kënaqësi do të vazhdoja këtu. Ekipi është super, presidenca korrekte dhe më respektojnë. Uroj të gjejmë akordim për rinovim”, tha Todorovski.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com