I jep lamtumirën klubit të Premier Ligës, mesfushori portugez pranë kalimit te Barcelona

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 21, 2023 | 13:05

I jep lamtumirën klubit të Premier Ligës, mesfushori portugez pranë kalimit te Barcelona

Ruben Nevesh pritet të mos jetë më një futbollist i Ullvërhemptonit sezonin e ardhshëm.

ruben nevesh bernardo silva

Mesfushori portugez i ka dhënë lamtumirën tifozëve të skuadrës në ndeshjen e fundit që “ujqërit” luajtën në shtëpi këtë sezon.

Ai pritet të largohet në verë për të gjetur një skuadër të re dhe mediat bëjnë me dije se me shumë mundësi ai do të jetë pjesë e Barcelonës.

Çavi prej kohësh e ndjek mesfushorin dhe duket se Nevesh është gjithashtu tepër i interesuar për t’u transferuar në “Camp Nou”.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"