I dha fund futbollit të luajtur, Gilman Lika ka vetëm falenderime: Aty ku nisi aty mbaroi, respekt për…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 20, 2021 | 10:49


I dha fund futbollit të luajtur, Gilman Lika ka vetëm falenderime: Aty ku nisi aty mbaroi, respekt për…

Pasi i dha fund futbollit të luajtur në moshën 34-vjeçare, Gilman Lika ka bërë një postim me falënderime për klubin e futbollit Vllaznia, skuadrën ku u rrit dhe përfundoi karrierën si futbollist. Ish-lojtari shkodran me anë të një postimi në profilin e tij në rrjetin social “Facebook” ka falënderuar klubin e Vllaznisë, të gjithë presidentët, tifozat shkodranë dhe familjen për mbështetjen që treguan për të:  

242313281_572181817238793_4977849499206213903_n

POSTIMI I GILMAN LIKËS –

“Aty ku nisi aty mbaroi. 2004-2020. Falënderimi i parë është për Zotin e madh. Falënderimi tjetër është për familjen që ishin mbeshtetja ime kryesore. Falënderoj klubin Vllaznia dhe gjithë tifozat e Shkodrës për respektin dhe dashamirsinë e treguar, gjithashtu dhe të gjithë ekipet, tifozët, presidentët, trajnerët dhe futbollistët qe ishin pjesë e rrugëtimit tim. Me respekt Gilman Lika!”

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/