Hysaj: Dy raste na humbën ndeshjen, duhet të rregullojmë ende…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 17, 2019 | 23:02


Hysaj: Dy raste na humbën ndeshjen, duhet të rregullojmë ende…

Elseid Hysaj ka besim te ekipi Kombëtar, por vetëm mendon se duhen sistemuar problemet e fillimit të ndeshjes. Në intervistën për “Supersport”, ai u shpreh:

bandicam 2019-11-17 23-01-25-933

“Po të rezistonim dhe pak, do bënim më mirë si në pjesën e dytë. Ato dy raste, ndikuan në humbjen e ekipit. Besoj se jemi një ekip i mirë dhe po rritemi. Treguam që jemi një ekip që mund të luftojmë me të gjithë, që të sistemojmë problemet e fillimit. Franca nuk na trembi, por është kënaqësi të luash ndaj këtyre çunave me famë botërore” – u shpreh Hysaj.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com