Hyrje-dalje te Turbina, një brazilian zbarkon në Cërrik

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 5, 2021 | 12:33


Hyrje-dalje te Turbina, një brazilian zbarkon në Cërrik

Hyrje-dalje te Turbina. Ersi Balliu është larguar nga cërrikasit, ndërsa dje ka ardhur një brazilian. Qendërmbrojtësi Zhoao Donati është vënë nën urdhrat e Alfred Allamanit.

turbina

Duke qenë se koha nuk premton dhe merkatoja mbyllet pikërisht ditën e sotme, ka gjasë që të firmosë dhe federohet.

Drejtuesit po hasin vështirësi për një “pykë”, e megjithatë do të bëjnë çmos që ta gjejnë brenda afatit të transferimeve.

Po negociohet me një futbollist të mirë, por emri i tij nuk bëhet i ditur për momentin.

Ardhja e tij do ta kompletojë Turbinën, pasi repartet e tjera mund të quhen të blinduara.

Për sa u përket përgatitjeve, ekipi ka marrë të gjithë ngarkesën e duhur dhe është thuajse gati për startin e kampionatit të ri.

MARIGLEN MIRAKA – PANORAMASPORT.AL