Hygerta Sako nis një lidhje të re, mbrojtësi i Superiores: Tani presim llokumet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 22, 2019 | 22:20


Hygerta Sako nis një lidhje të re, mbrojtësi i Superiores: Tani presim llokumet

Moderatorja sportive, Hygerta Sako, vetëm para pak kohësh, deklaronte se për momentin ishte “single” në jetën e saj private, dhe shtonte se më mirë të ishte vetëm, sesa e keqshoqëruar.

hhygerta sako

Ndërkohë, ditën e sotme, për të gjithë miqtë e saj në profilin zyrtar në “Facebook”, ajo ka postuar një eveniment për jetën e saj, teksa deklaron se nga sot gjendet në një marrëdhënie.

hygerta sako

Edhe pse ende mister partneri i saj, 42-vjeçarja mesa duket e ka gjetur personin me të cilën shoqërohet mirë. Ndërkohë, në këtë postim të Hygertës, nuk mungon as komenti i mbrojtësit të Bylisit, Ditmar Bicaj, i cili shkruan: “Urime shoqe Hygerta Sako, mos harro llokumet!”.

73458715_2249792275312921_2101943800522866688_n

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com