Humbja ndaj Besës, klubi i Korabit shpërthen në akuza: Skenari u arrit, ia dole Laver!

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Mars 3, 2018 | 16:56

Humbja ndaj Besës, klubi i Korabit shpërthen në akuza: Skenari u arrit, ia dole Laver!

Nëpërmjet një statusi në faqen zyrtare të “Facebook”-ut, klubi i Korabit ka shpërthyer në akuza pas humbjes ndaj Besës me rezultatin 2-1, duke akuzuar gjyqtarin Laver Alla për favorizim në sfidën e sotme.

Korabi555

“Skenari u arrit! Ja dole “Laver” Besëlidhja fiton 1-0 me Dinamon e cila i gëzohet humbjes sepse siguroi qëndrimin në grupi e 5-së ekipeve të para!7 kartona të verdhë dhe 2 të kuq”, shkruan klubi dibran në faqen e “Facebooku”-t.

Korabi

www.minuta90.com