Humbja e titullit, kapiteni Humels: Kemi tifoz të mëdhenj, ditët e ardhshme do të jenë brutale për Dortmundin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 27, 2023 | 22:00

Humbja e titullit, kapiteni Humels: Kemi tifoz të mëdhenj, ditët e ardhshme do të jenë brutale për Dortmundin

Borusia Dortmund pati shansin e artë për të fituar titullin kampion, por nuk arriti të mposhte Maincin, teksa nga ana tjetër Bajerni fitoi ndaj Këlnit.19246934_605-770x433

Kapiteni i Dortmundit, Mats Humels u shfaq i mërzitur pas sfidës.

“Kemi tifozë të mëdhenj dhe luajmë për një klub të madh. Por sot ka vetëm një ngushëllim të vogël, sepse donim shumë të festonim bashkë. Do të jetë e vështirë, ditët e ardhshme do të jenë brutale”, deklaroi ai.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"