Humbi ndaj Shkumbinit, skuadra e Kategorisë së Parë shkarkon trajnerin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 28, 2019 | 20:41


Humbi ndaj Shkumbinit, skuadra e Kategorisë së Parë shkarkon trajnerin

Erzeni ka humbur mbasditen e sotme në transfertë ndaj Shkumbinit me rezultatin e ngushtë 1-0, por kjo disfatë i ka kushtuar trajnerit Gentian Begeja.

erzenii

Klubi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar shkarkimin e trajnerit.

Në tre javët e para të Kategorisë së Parë, Erzeni ka arritur të grumbullojë vetëm 4 pikë, shumë pak për një skuadër që objektivat i ka më të larta.

erzeni

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com