Hristov bën “lëmsh” Vllazninë, ja sulmuesi që nisi sot stërvitjen me shkodranët

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 8, 2020 | 18:50

FB I pakategorizuar Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Të fundit Vllaznia

Hristov bën “lëmsh” Vllazninë, ja sulmuesi që nisi sot stërvitjen me shkodranët

Vllaznia ka arritur akordin me Hristov, por nuk bëhet fjalë për Ventsislav Hristov, i cili ka luajtur për Skënderbeun në të kaluarën.Jonuz Vllaznia

Shkodranët kanë pasur bisedime me sulmuesin bullgar, por akordi mes palëve nuk është gjetur.  Pikërisht kjo i ka bërë lëmsh të gjithë, teksa filluan të qarkullojnë lajme se Vllaznia ka arritur marrëveshjen me ish-sulmuesin e klubit korçar.

Lojtari me të cilin Vllaznia ka arritur marrëveshjen është Simeon Hristov, i cili vjen nga Maqedonia e Veriut. Ky i fundit deri në këtë fazë të sezonit ka luajtur me Borec Veles, ku ka arritur të shënojë 3 gola në 15 ndeshje të zhvilluara.
hristov

Futbollisti është bashkuar ditën e sotme me ekipin e Mirsad Jonuz, dhe shpreson të tregojë një paraqitje të mirë, për të arritur edhe objektivat e klubit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com