Horoskopi 27 Qershor 2022, ja çfarë kanë rezervuar yjet sot për ju

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 26, 2022 | 22:43


Horoskopi 27 Qershor 2022, ja çfarë kanë rezervuar yjet sot për ju

HOROSKOPI PËR DITËN E SOTME/ E HËNË, 27 QERSHOR 2022 –

HOROSKOPI

DASHI 21/3 – 20/4

E gjithë jeta juaj në çift sot do varet nga mënyra sesi do silleni me partnerin. Po u treguat të dashur dhe tolerantë të gjitha dëshirat do ju plotësohen.
DEMI 21/4 – 21/5
Mërkuri do jetë planeti që do ndikojë pozitivisht sot tek jeta juaj në çift. Atmosfera do jetë goxha e ngrohtë dhe emocionet të këndshme.
BINJAKËT 22/5 – 21/6
Nëse kohët e fundit keni hasur probleme në jetën tuaj në çift, sot do i shihni gjërat më me shumë optimizëm. Do pendoheni për disa gabime.
GAFORRJA 22/6 – 22/7
Klima në jetën tuaj në çift do jetë mjaft pasionante sot. Buxhetin do e menaxhoni me përkujdes dhe nuk do keni aspak vështirësi.
LUANI 23/7 – 21/8
Përgatituni për gjëra të jashtëzakonshme sot. Në planin financiar duhet të ruani gjakftohtësinë edhe nëse do ju dalë ndonjë problem sado i vogël.
VIRGJERESHA 22/8 – 23/9
Mos kërkoni në asnjë mënyrë të dominoni mbi partnerin gjatë kësaj dite sepse ka rrezik që të nxitni probleme të mëdha.
PESHORJA 24/9 – 23/10
Gjatë kësaj dite atmosfera do ju bëjë nervoz. Financat duhet t’i menaxhoni me shumë kujdes nëse doni që gjithçka t’iu ecë më së miri.
AKREPI 24/10 – 22/11
Ditë tejet e paqëndrueshme kjo e sotmja. Nuk do toleroni aspak dhe do pretendoni gjithmonë se keni ju të drejtë. Kujdes edhe me xhelozinë.
SHIGJETARI 23/11 – 22/12
Me financat në ditën e sotme duhet të tregoheni sa më të matur që të mundeni, sepse situata do jetë tejet delikate për shkak të shpenzimeve.
BRICJAPI 23/12 – 20/1
Asnjë planet nuk do ndikojë drejtpërdrejt sot në jetën tuaj në çift, kështu që sjellja juaj do jetë vendimtare. Mos u tregoni kokëfortë dhe autoritarë.
UJORI 21/1 – 19/2
Do kaloni plot çaste të lumtura sot pranë personit e dashuroni dhe do ndiheni gati të merrni disa vendime. Shumë gjëra kanë për të ndryshuar për ju.
PESHQIT 20/2 – 20/3

Plutoni do ju ndihmojë të riorganizoni buxhetin sot. Do merrni masa strikte në mënyrë që situata të vijë, duke u përmirësuar.

PANORAMASPORT.AL